ART / Lithographs / Litograph in colors 9166126
nr 916 6126
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Olle Bonniér (b. 1925), 58/150, signerad i trycket, sheet: 58x37,
LITOGRAPH IN COLORS, Olle Bonniér (f. 1925), 58/150, signerad i trycket, bladets mått: 58x37
Olle Bonniér, born 1925 in Los Angeles, USA, Swedish painter, delad 2016.
400
SEK 700
Monday October 6 2014
at 20:30:28
100 kr
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Robot)
600 kr
Olle Bonniér
Read more about Olle Bonniér